11. ročník EUROBEACH 2014 zná vítěze

Petr Sedlický
01.05.2014

SK Slavia Praha

U příležitosti 10. výročí vstupu České republiky do Evropské unie se na beach kurtech v areálu SK Slavia Praha pořádal 1. května již jedenáctý ročník Open turnaje EUROBEACH 2014.

Trojnásobný vítěz a držitel putovní ceny Petr Fůsek a účastníci některého z předcházejících deseti ročníků neplatili startovné. Nově příchozí zaplatili symbolické startovné 1,- EURO, resp. 25,- Kč.

Za krásného májového počasí fandili diváci bojovným výkonům hráčů všech věkových kategorií. Hlavní soutěž v kategorii mixů vyhrál pár Petr Farkač a Martina Sedláčková, vítězem ženské kategorie se staly juniorky Kateřina Novotná a Zuzana Hukelová. O vítězi v kategorii mužů se rozhodlo až v napínavém finále. Cenu za první místo si odnesli Maxim Bernstein a Richard Chalupník.

Novinkou v letošním roce byl turnaj manželských párů, kde bez jediné porážky zvítězili manžele Petr Fůsek a Klára Fůsková. První místo v soutěži o nejlépe podávajícího hráče obsatil Michal Doležal, nejlepší blokařkou se stala Kamila Šonská. Ocenění za nejtvrdší smeč a "čtení hry" dostal Patrik Benáček a za nejlepčí pole Michaela Valachová. Cenu za nejmladšího účastníka má Barbora Fůsková, cena za nejlepšího fanouška patří Haně Hukelové maminka Zuzany Hukelové. King of the EUROBEACH se pro letošní rok stal Ondřej Hejna a Qween of the EUROBEACH se stala Monika Vítková.


Další možnosti

Vaše oblíbené lokality

Vyhledat lokalitu
Nemáte přidanou žádnou lokalitu.
Jak registrovat lokalitu?  

Facebook